Yurtiçi Alışverişlerde İade Prosedürü:


Ürününüz ile beraber gelen iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) PTT Kargo (Kod:401-955-664) ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için PTT kargoya alıcı Yaprak Mağazacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak göndermeniz gerekmektedir.


İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden PTT Kargo'ya ait  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.


İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.


Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir.

 

Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı değişim yapılamayabilir. Değişim yapılamadığı durumlarda iade koşulları doğrultusunda ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade süreci başlatılacaktır. 


İade Şartları: 


Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo, haşema, ipek şal ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 


İpek Şal ve abiye ürünlerimizin iade ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

 

Mayo ve haşema ürünlerinde ise ürünü teslim aldıktan sonra 24 saat içinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanacak şekilde kargoya verilmek suretiyle ve ürünün kesinlikle kullanılmamış olması şartıyla sadece DEĞİŞİM yapılmaktadır.Fatura ve etiketi beraberinde olması şarttır.


ÖNEMLİ

İade ve değişim işlemlerinde almış olduğunuz ürünü yukarıda belirtilen koşullar çerçevesinde  teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde aşağıda belirtilen adrese ulaştırmış olmanız gerekmektedir.Aksi takdirde iade ve değişim işleminiz gerçekleştirilemeyecektir.Gerekli durumlarda aşağıdaki iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.Adres:Yaprak Mağazacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Yıldırım Beyazıt Mah. Kızılırmak Cad. Yegah sitesi NO:156/B 38030 Melikgazi KAYSERİTelefon:0352 503 23 23